adidas Gyermekbajnokság országos döntő
gyermek 5 leányok (1996)
2008. május 31 – június 1. Debrecen, Hódos Imre Rendezvénycsarnok
A csoport B csoport
1. Dunaújváros Városi Sportiskola 1. Kőkúti DSE Tata
2. Tamási KC Egyesület Ifjúsági Szakosztály 2. UKSE Szekszárd Garay Sportiskola
3. Budapest Bank FTC 3. Kerék DSE, Budapest
4. Debreceni SC-SI 4. Kézilabda Szeged SE
Dunaújváros Városi Sportiskola – Tamási KC Egyesület ISZ 12:12 04:04
Budapest Bank FTC – Debreceni SC-SI 17:11 08:04
Kőkúti DSE Tata – UKSE Szekszárd Garay Sportiskola 13:20 06:10
Kerék DSE, Budapest – Kézilabda Szeged SE 11:13 06:07
Tamási KC Egyesület ISZ – Budapest Bank FTC 09:20 05:10
Debreceni SC-SI – Dunaújváros Városi Sportiskola 17:07 07:02
UKSE Szekszárd Garay Sportiskola – Kerék DSE, Budapest 13:13 09:05
Kézilabda Szeged SE – Kőkúti DSE Tata 09:10 07:08
Budapest Bank FTC – Dunaújváros Városi Sportiskola 21:13 13:07
Debreceni SC-SI – Tamási KC Egyesület ISZ 19:13 09:06
Kerék DSE, Budapest – Kőkúti DSE Tata 10:17 06:09
Szeged SE – UKSE Szekszárd Garay Sportiskola 07:12 03:04
A csoport végeredmény
hely Csapat neve J GY D V GA GK P
1. Budapest Bank FTC 3 3 0 0 58-33 25 6
2. Debreceni SC-SI 3 2 0 1 47-37 10 4
3. Tamási KC 3 0 1 2 34-51 -17 1
4. Dunaújváros 3 0 1 2 32-50 -18 1
B csoport végeredmény
hely Csapat neve J GY D V GA GK P
1. UKSE Szekszárd Garay 3 2 1 0 45-33 12 5
2. Kőkúti DSE Tata 3 1 1 1 40-39 1 4
3. Kézilabda Szeged SE 3 1 0 2 29-33 -4 2
4. Kerék DSE, Budapest 3 1 0 2 34-43 -9 1
Kézilabda Szeged SE – Dunaújváros Városi Sportiskola 14:07 05:03
Budapest Bank FTC – Kőkúti DSE Tata 19:11 09:06
UKSE Szekszárd Garay Sportiskola – Debreceni SC-SI 10:14 03:05
DÖNTŐ
Budapest Bank FTC – Debreceni SC-SI 13:14 (09:05)
2008. 2008. június 1. 1450 óra Debrecen Főnix-csarnok
Játékvezetők: Kolarovszki Zoltán és Szabó Imre
Budapest Bank FTC: Kőhalmi Erika, Avacz Petra, Katona Flóra, Albu Andrea (2), Pintér Krisztina (1), Kruj
Dóra (5), Balázsovics Kinga, Mészáros Eszter, Ármai Míra, Ferenczy Fruzsina (1), Wahid Mirjam (3), Kiscelli
Vanda, Barnet Viktória, Deixler Dóra (1), Vitor Orsolya, Koncsik Fanni
edző: Ballainé Szarka Éva
Debreceni SC-SI: Bíró Eszter (2), Bogdács Fruzsina, Bíró Liliána (4), Hegyi Anett, Molnár Janka (2), Tóth
Amanda, Virág Lídia (3), Polgár Petra, Kiss Andrea, Kovács Annamária, Gavallér Fanni, Szabó Boglárka,
Pávay Bettina, Mondl Viktória (2), Szigeti Rebeka, Pál Alexandra
edző: Márián Blanka
VÉGEREDMÉNY:
1. Debreceni SC-SI
edző: Márián Blanka
2. Budapest Bank FTC
edző: Ballainé Szarka Éva
3. UKSE Szekszárd Garay Sportiskola
edző: Lehőcz Szilvia
4. Kőkúti DSE Tata
edző: Czina László
5. Kézilabda Szeged SE
edző: Savanya Ferenc
6. Kerék DSE Budapest
edző: Thomaidu Kosztandia
7. Tamási KC Egyesület Ifjúsági Szakosztály
edző: Varga László
8. Dunaújváros Városi Sportiskola
edző: Baranyi Erzsébet